درباره کارخانه چلی پا

هسته اولیه چلیپا در سال 1379 شکل گرفت.
در آن زمان تولید کفشهای اسپرت و نیز مجلسی در دستور کار قرار داشت.
علاقمندی مدیران شرکت به تولید کفشهایی راحت و متناسب با فیزیک پا، آنان را برآن داشت که بطرف تولید کفشهای طبی بروند. توجه به ارگونومی پای انسان و حفظ سلامتی آن و جلوگیری از بروز ضایعات در ناحیه پا و به تبع آن کمر و زانو، در کنار توجه به زیبایی و به روز بودن، از اهدافی بود که وجهه همت مدیران و متخصصین شرکت قرار گرفت.
این شرکت که با نام تجاری «طراحان طبی چلیپا» ثبت شده است، در ابتدا با نام «طراحان» شناخته می شد ولی اکنون نام «چلیپا» بعنوان یک برند شناخته شده مطرح و دارای حداقل 180 نمایندگی در سطح ایران و 5 نمایندگی در عراق می باشد.
اگرچه اکنون تولید کفشهای مجلسی و اسپرت، با رویه چرم مصنوعی نیز در مجموعه چلیپا انجام می گیرد ولی عمده توان و ظرفیت و امکانات شرکت، صرف تولید کفشهای طبی تمام چرم طبیعی دست دوز با رعایت تمامی استانداردهای روز می گردد.
تمامی مراحل تولید کفش از «طراحی» تا «بسته بندی نهایی» در داخل مجموعه چلیپا و با نظارت کامل متخصصین مربوطه انجام گرفته و اقلام تولیدی، از مواد اولیه تا محصول نهایی تحت کنترل صد در صد می باشد تا مشتریان، محصولاتی با کیفیت، بادوام و قابل اطمینان را دریافت نمایند، لذا «کفش چلیپا» حداقل 6 ماه ضمانت تعویض برای محصولات خود درنظر گرفته است.